Залиште Ваш відгук

P. A. I. Shipmanagement Inc.

Шановний Віталій Іванович!

ПП «Пі. Ей. Ай. Шипменеджмент Інк» висловлює Вам вдячність за співробітництво у наданні послуг з організації знищення твердих відходів з суден на підставі договору №14-ОСО від 5 жовтня 2016 р., за своєчасність і якість наданих нам послуг, за належне виконанні прийнятих компанією ТОВ «НВК «УКРЕКОПРОМ» на себе зобов'язань, а також за якісну оперативність і точність при здійсненні документообігу, індивідуальному підходу до кожного клієнта і коректність співробітників компанії в процесі співпраці. Таким чином, на наш погляд, перераховані вище факти дозволяють ТОВ «НВК «УКРЕКОПРОМ» зберігати високу ділову репутацію в умовах добросовісної конкуренції.

З повагою,

Директор ПП «Пі. Ей. Ай. Шипменеджмент Інк» Жукова М.Ю.

Wilhelmsen Ships Service Ukraine

Шановний Віталій Іванович!

ТОВ «Вільхельмсен Шипс Сервіс Юкрейн» висловлює Вам вдячність за співробітництво, а також за якісне і своєчасне надання всіх необхідних послуг в сфері екології за договором №19- ОСО від 14 березня 2017 р. Професіоналізм вашої команди дозволяє клієнтам (замовникам) бути впевненими в належному виконанні прийнятих компанією ТОВ «НВК «УКРЕКОПРОМ» на себе зобов’язань. Також хочеться відзначити оперативність і точність при здійсненні документообігу, індивідуальний підхід до кожного клієнта. Таким чином, на наш погляд, перераховані вище факти дозволяють ТОВ «НВК «УКРЕКОПРОМ» зберігати високу ділову репутацію в умовах добросовісної конкуренції.

З повагою,

Директор ТОВ «Вільхельмсен Шипс Сервіс Юкрейн» Д.В. Галицький

КОНЦЕРН «ВЕСЕЛКА»

КОНЦЕРН «ВЕСЕЛКА» повідомляє , що співробітники ТОВ «НВК»УКРЕКОПРОМ» показали себе високими професіоналами, які стежать за якістю виконуваної роботи і враховують побажання Замовника. КОНЦЕРН «ВЕСЕЛКА» щиро вдячна ТОВ «НВК»УКРЄКОПРОМ». Рекомендує цю компанію як надійного і відповідального партнера як у сфері поводження з відходами, так і у сфері надання екологічного супроводу підприємства, зокрема підготовки та реєстрації декларації.

З повагою, Директор з виробництва КОНЦЕРН «ВЕСЕЛКА» М.Ж. Хачатрян

Національний університет «Одеська морська академія»

ТОВ «НВК «Укрекопром» є нашим партнером в сфері поводження з відходами всіх класів небезпеки. ТОВ «НВК «Укрекопром» якісно і в обумовлений термін надає для нашої установи всі необхідні послуги в сфері екології. За час співпраці ТОВ «НВК «Укрекопром» підтвердило свій високий професійний рівень, компетентність і активність у вирішенні поставлених завдань. Всі роботи виконуються вчасно, в чітко встановлені терміни, з належною якістю та дотриманням всіх норм законодавства. Співробітники компанії кваліфіковано справляються зі своїми обов'язками і поставленими завданнями. Національний університет «Одеська морська академія» щиро вдячний ТОВ «НВК «Укрекопром» і готовий рекомендувати цю компанію як надійного і відповідального партнера.

З повагою, Ректор Національного університету «Одеська морська академія» Міюсов М.В.

Автолюкс

Підприємство із 100% іноземним капіталом «ААЗ Трейдінг Ко» висловлює подяку ТОВ «НВК «Укрекопром» за якісне надання послуг в сфері розробки та узгодження проектної документації:

- надання послуг з підготовки та подачі на реєстрацію декларації про утворення відходів;

- надання послуг з організації інвентаризації та паспортизації відходів;

- надання послуг з організації отримання дозволу на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря. 

Якість надання послуг повністю відповідає всім заявленим вимогам і нормам. За час співробітництва представники компанії проявили високий професіоналізм та оперативність у виконанні поставлених завдань. Сподіваємось на подальшу співпрацю!

З повагою, Директор ПІК «ААЗ Трейдінг Ко» Саада Махфуд