Компанія ТОВ «НВК «УкрЕкоПром» надає широкий комплекс послуг у сфері поводження з відходами та екологічного обслуговування підприємств в Одесі та по всій території України.
Наша компанія володіє професійними знаннями, має практичний досвід роботи з великими та малими підприємствами, заводами й установами, з дотриманням всіх діючих екологічних і юридичних норм і правил. Ознайомитись із комплектом дозвільної документації, сертифікатів і ліцензій можливо за посиланням  -  
"Ліцензії та сертифікати".

Підприємство володіє власним інсінераторним комплексом (максимальна продуктивність в Україні, відповідає всім екологічним і санітарним нормам України, а також вимогам Директиви Європейського Союзу ЄС 76/2000), який дозволяє забезпечити безпечне знищення відходів, що не підлягають утилізації та захороненню на полігонах. 

Наша місія: Надаючи послуги в сфері поводження з відходами, ми покращуємо якість життя суспільства і зберігаємо довкілля.

Наша мета - стати лідером в області збору, переробки та утилізації відходів. Ми вимірюємо наш успіх не кількістю клієнтів, яких ми обслуговуємо, а тим як ми обслуговуємо. Ми прагнемо відповідати або перевершувати очікування кожного клієнта.

Цінності компанії «НВК «УкрЕкоПром»​:

1. Командна робота

Ми команда однодумців. У своїй діяльності дотримуємося принципів поваги та взаємодопомоги. Забезпечуємо професійний ріст та кар'єрний розвиток співробітників.

2. Чесність

Наша зовнішня і внутрішня політика прозора, ми дотримуємося домовленостей і виконуємо обіцянки.

3. Розвиток компанії

Ми прагнемо до постійного професійного і технологічного розвитку своєї діяльності.

4. Соціальне визначення

Ми дбаємо про чистоту навколишнього природного середовища.

 

Ставши клієнтом ТОВ «НВК «УкрЕкоПром» ви отримуєте:
- Гнучку систему ціноутворення;
- Індивідуальний підхід до надання послуг, включаючи фото- і відеофіксацію процесу знищення відходів, форми оплати; 
- Своєчасне оформлення та видачу документів;
- 100 % виконання договірних зобов’язань.

Ми плануємо вдосконалення портфеля і збільшення обсягів послуг, що надаються, а також розширення географії представництв в регіонах України.

Ознайомитись із повним пакетом наших послуг можна за посиланням – "Послуги".