Хімічні засоби захисту рослин, такі як пестициди і агрохімікати – це товари сезонного використання і їх тара повинна гарантувати збереження якості продукту навіть при довгостроковому зберіганні. Тому пестициди і агрохімікати фасуються в спеціальну тару з полімерних матеріалів. Після втрати споживчих властивостей вона підлягає утилізації. Використання її для зберігання води, харчових продуктів, корми для тварин та інших побутових потреб категорично забороняється.

Оскільки пластик сам по собі є матеріалом практично «вічним», що не розкладається з часом, а його спалювання може завдати шкоди людині та навколишньому природному середовищу, утилізація такої тари повинна проводитися не самими господарюючими суб'єктами, а спеціалізованим підприємством.

А у випадку з тарою з-під пестицидів і агрохімікатів, яка виділена в окрему групу стійких органічних забруднювачів, додається проблема високої токсичності і біоакумулятивних властивостей. Тому на території сільгосппідприємств повинні бути передбачені приміщення для тимчасового зберігання тари, з твердим водонепроникним покриттям та обладнанням, що виключає забруднення навколишнього середовища при зберіганні відходів. Надалі порожня тара з-під пестицидів і агрохімікатів повинна бути передана за договором компанії, яка професійно займається утилізацією небезпечних відходів.

Відтепер у всіх фермерів і аграріїв України з'являється безпрецедентна можливістю здати свою використану тару з-під пестицидів і агрохімікатів компанії НВК «УкрЕкоПром» на безкоштовну утилізацію. Ми беремо витрати на вивезення, транспортування і безпечну утилізацію тари з-під засобів захисту рослин повністю на себе! ⠀

Такий стан речей став можливим завдяки запровадженню партнерських відносини між нашою компанією та світовими лідерами у виробництві пестицидів, які дбають про наслідки належного використання пестицидів та агрохімікатів, таких як ТОВ «АДАМА УКРАЇНА», ТОВ «ЮПЛ УКРАЇНА», ТОВ «БАЙЄР», ТОВ «БАСФ Т.О.В», ТОВ «НУФАРМ УКРАЇНА», ТОВ «САММІТ-АГРО ЮКРЕЙН», ТОВ «СИНГЕНТА», ТОВ «ФМС УКРАЇНА». Наше партнерство здійснюється під егідою Європейської Бізнес Асоціації.

Також ми запрошуємо до співпраці агентів в рамках даного проекту з безкоштовної утилізації використаної тари з-під пестицидів і агрохімікатів.

Якщо ви самі займаєтеся сільським господарством або знаєте тих, у кого накопичується тара з-під засобів захисту рослин - повідомте про це нам! Ми абсолютно безкоштовно вивеземо таку тару з будь-якої точки України і утилізуємо її на нашому підприємстві по поводженню з небезпечними відходами.

За кожний корисний контакт ми підготували для вас приємний бонус. Заповнюйте просту форму за посиланням нижче і ми зв'яжемося з вами, щоб обговорити всі деталі співпраці https://forms.gle/DTy6wTsTwuWaNTZ29

Разом ми зможемо зробити землі України чистіше і безпечніше!