Хімічні засоби захисту рослин, такі як пестициди і агрохімікати – це товари сезонного використання і їх тара повинна гарантувати збереження якості продукту навіть при довгостроковому зберіганні. Тому пестициди і агрохімікати фасуються в спеціальну тару з полімерних матеріалів. Після втрати споживчих властивостей вона підлягає утилізації. Використання її для зберігання води, харчових продуктів, корми для тварин та інших побутових потреб категорично забороняється.

Оскільки пластик сам по собі є матеріалом практично «вічним», що не розкладається з часом, а його спалювання може завдати шкоди людині та навколишньому природному середовищу, утилізація такої тари повинна проводитися не самими господарюючими суб'єктами, а спеціалізованим підприємством.

А у випадку з тарою з-під пестицидів і агрохімікатів, яка виділена в окрему групу стійких органічних забруднювачів, додається проблема високої токсичності і біоакумулятивних властивостей. Тому на території сільгосппідприємств повинні бути передбачені приміщення для тимчасового зберігання тари, з твердим водонепроникним покриттям та обладнанням, що виключає забруднення навколишнього середовища при зберіганні відходів. Надалі порожня тара з-під пестицидів і агрохімікатів повинна бути передана за договором компанії, яка професійно займається утилізацією небезпечних відходів.

Компанія «УкрЕкоПром» надає послуги зі збирання, транспортування та утилізації тари з-під пестицидів і агрохімікатів на всій території України. Всі операції з утилізації відходів супроводжуються онлайн-трансляцією і закриваються необхідними документами.