Люмінесцентні лампи набрали популярності серед населення за рахунок їх кращої світлової віддачі (в 5 разів більше) і більшого терміну служби (10-20 разів довше служить), в порівнянні з лампами розжарювання. Але їх головним недоліком є ​​те, що вони являють собою небезпечні відходи та містять ртуть у великих кількостях. Одна розбита люмінесцентна лампа утворює 50 кубометрів отруйних парів ртуті. З цієї причини, вся продукція такого типу віднесена до небезпечних відходів згідно з Постановою КМУ від 13.07.2000 № 1120 «Про затвердження Положення з контролю за перевезеннями небезпечних відходів та їх утилізації й Жовтого та Зеленого переліків відходів». Невеликі концентрації ртуті при попаданні в організм людини призводять до головного болю, розладів, розосередженості, втрати сну. Великі концентрації можуть призвести до повної втрати розуму, припинення працездатності м'язів і хронічних захворювань. Особливо схильні до отруєння ртуттю діти, які люблять пробувати все на смак, а також першими піддаються токсичній дії - отрута з поверхонь швидше потрапляє в дихальні шляхи через маленький зріст дитини.

Правильне поводження із цим видом небезпечних відходів запобігає фізичному, хімічному забрудненню навколишнього середовища, а найголовніше - не допускає отруєння людини парами ртуті. Утилізація нейтралізує токсичність ламп і робить їх безпечними.

НВК «УкрЕкоПром» надає послуги з організації утилізації люмінесцентних ламп, тим самим забезпечуючи спокій колишнім їх власникам і населенню в правовому полі та відносно санітарно-епідеміологічної ситуації.

Довірте свої турботи з безпеки нам!