Лише 20% використаних автомобільних покришок проходять утилізацію, інші - не санкціоновано потрапляють на звалища, тим самим забруднюючи природу. Процес розкладання однієї шини становить близько 100 років - весь цей час вона є забруднювачем навколишнього середовища.

Зношені шини є найбільш великотонажною продукцією полімеромістких відходів, які практично не схильні до розкладання. Саме тому, вторинне використання шин, їх утилізація - найкраще вирішення проблеми забруднення навколишнього середовища.

Грамотний бізнесмен розуміє, що утилізація шин - це не тільки допомога в поліпшенні екологічної ситуації, а й розумне вкладення коштів. Адже в 1 тонні відпрацьованих покришок міститься близько 700 кг гуми, з яких можна отримати вторинну сировину для:

  • нових автомобільних шин;
  • покриття для доріг;
  • тротуарної гумової плитки;
  • фібробетону і т.д.

Науково-виробнича компанія "УкрЕкоПром" пропонує організувати утилізацію шин та інших гумотехнічних виробів, тим самим допомагаючи Вашому бізнесу грамотно поводитися з відходами, отримувати вторинну сировину і покращувати стан навколишнього середовища.