У США заборонили антибактеріальне мило

Напевно всім відомо мило, яке вбиває мікроби, захищаючи тим самим організм людини від інфекцій. Ця ідея на ринку представлена ​​дуже переконливо і красиво. Але Управління з контролю продуктів харчування та лікарських препаратів США (FDA) заборонило продаж миючих засобів з антибактеріальним ефектом.

Картинки по запросу антибактериальное мылоЗаборона пояснюється тим, що в складі антибактеріальних засобів містяться триклозан і триклокарбан. Ці інгредієнти окрім малоефективності в плані протимікробних властивостей ще й виявилися небезпечними для здоров'я людини. Щоб довести негативний вплив триклозану вчені провели дослідження на тваринах. Виявляється, він здатний послаблювати скорочення м'язів, в тому числі серцевого, і порушує гормональний баланс. Також відмічається, що триклозан і триклокарбан сприяють появі стійких до антибіотиків бактерій. Тепер-то стає зрозумілим, чому в США з'явилися супервоші, які не піддаються протипедікульозним препаратам.

Висновок один: хочете вивести в своєму будинку та в своєму організмі унікальний і невразливий для більшості існуючих антибіотиків штам хвороботворних мікроорганізмів - вперед! Кращим засобом для цієї мети стане антибактеріальне мило.