Вперше вчені-дослідники високого тиску виявили існування металевого водню ще в далекому 1935 році. З тих пір чимало вчених працювало над тим, як його отримати. Адже ця речовина дасть можливість досягти передових технологій, зробивши ракетне паливо потужніше в чотири рази. З його допомогою астрофізики зможуть досліджувати науку про планети в своїй лабораторії, адже металевий водень був знайдений на інших планетах. Також теоретики заявляють, що цей матеріал може проводити електрику без опору, навіть при кімнатній температурі.

І ось надійшла заява від вчених Гарвардського університету Іссака Сільвера та Ранга Діаса, що супер-речовина ними отримана. За допомогою ковадла всередині кріостату зразок водню був охолоджений до нуля градусів. Потім був створений екстремально високий тиск, до 495 млрд Паскалей, який без малого в п'ять мільйонів разів вище атмосферного тиску на рівні моря.

Звичайно ж, багато вчених скептично сприймають заяву Гарвардських вчених, так як з 1935 року було безліч невдалих спроб. Проте, випробування на підтвердження очікують попереду. А ми будемо відстежувати це питання.