Електромобіль обійшов у гонці одну з найшвидших бензинових машин

Bugatti Veyron вважається одним із найшвидших бензинових автомобілів у світі. У Хорватії була проведена гонка цієї машини з електромобілем Rimac Concept_One. З самого початку електромобіль зайняв лідируючу позицію та в підсумку виграв заїзд.

Це вже нормальна тенденція. У світі на сьогоднішній день все частіше створюються електромобілі, які перевершують найшвидші моделі автомобілів з двигуном внутрішнього згоряння. Цьому сприяє і той факт, що з використанням електричної тяги трохи знижується загальна вага машини.

Картинки по запросу Rimac Concept_One

Rimac Concept_One обладнаний чотирма електромоторами, загальною потужністю 811 кіловат. За 2,8 секунди цей електромобіль розганяється до ста кілометрів, а його максимальна швидкість 305 кілометрів на годину. Однак Bugatti Veyron може розігнатися до ста кілометрів за 2,5 секунди при потужності двигуна 746 кіловат. За оцінкою організаторів гонки, несприятливі умови частково погіршили результати бензинової машини. У той час як низька температура пішла на користь Rimac Concept_One і не дала перегрітися двигунам і лініям живлення машини на старті.