У процесі життєдіяльності в кожного з нас утворюється певна кількість сміття, яку, як здається, можна контролювати. Але є те сміття, яке ми в упор не хочемо помічати через шалений ритм життя. І, незважаючи на постійний поспіх, біганину та безліч дій, скоєних на автоматі, потрібно задуматися над зменшенням кількості непомітного сміття.

У багатьох дівчат, та й не тільки, завжди з собою знайдеться упаковка вологих дезінфікуючих серветок. Ніхто не стане сперечатися, що це зручний винахід, але найчастіше такі серветки виготовляють із використанням синтетичного матеріалу, а неякісне просочення може викликати подразнення й алергію. Поліетиленова упаковка цих серветок однозначно поповнить «океан полімерного сміття». Те ж саме стосується целюлозних одноразових носовичків. Має місце повернутися до бавовняних носовиків нашого дитинства та зберегти життя кілька деревам.

Продовжуючи паперову тематику, хочеться торкнутися питання друку чека в банкоматі. Багато з нас давно підключили послугу смс-оповіщення на телефон, але вперто продовжують роздруковувати чеки й одразу викидати їх у сміття. Не потрібно так робити...

Не беріть листівки та флаєри на вулиці. Необхідно уникати такого виду реклами. Це все непотрібна макулатура, яка одразу ж відправляється у смітник, часто залишившись непрочитаною. Відмовляйтеся від вживання напоїв із пластиковою трубочкою. Наведений нижче факт дасть вам розуміння, чому це важливо. У 2014 році пластикові соломинки увійшли в топ-5 океанічного сміття. Їх знаходять в тілах черепах та інших океанічних мешканців ... Є над чим замислитися, чи не так?