Вже 5-й рік наша компанія з великою гордістю є членом EBA Odesa - Southern Ukrainian Office of the European Business Association.

Цього тижня ми провели для партнерів з Європейської Бізнес Асоціації і представників бізнесу Одеси зустріч на нашому підприємстві з утилізації та знищення небезпечних відходів.

Крім загальної презентації діяльності компанії, ми організували детальну екскурсію, щоб зсередини показати процеси поводження з небезпечними відходами, в тому числі люмінесцентними лампами, використаними батарейками та промисловими відходами.

На зустрічі були підняті важливі та актуальні питання поводження з медичними відходами, в тому числі потенційно небезпечними на зараження COVID-19.

Також обговорили тему загального стану галузі переробки та знищення відходів і її слабких місць, таких як безвідповідальне відношення до поводження з небезпечними відходами, зростання числа незаконних звалищ і сміттєвих полігонів, недобросовісна конкуренція - все те, що вимагає пильної уваги і оперативних, комплексних рішень.

Дякуємо нашим партнерам за продуктивну співпрацю!

 

09.09.2020