У Маріуполі 19-20 червня пройшла щорічна конференція доменщиків України. Комерційний директор компанії "УкрЕкоПром" Дмитро Катишев представляв на ній Одеський регіон і ринок послуг з утилізації відходів. 

19 червня відбулася ознайомча екскурсія по одному з найбільших металургійних підприємств нашої країни - комбінату "Азовсталь". За 86 років свого існування цей завод став монополістом з випуску деяких видів металопрокату і здійснює щорічний експорт продукції на сотні мільйонів доларів. 

На заводі 6 доменних печей і спостереження за їх роботою в безпосередній близькості справляє величезне враження. Температура плавлення металу становить 1300 градусів і вище, постійно знаходиться в цеху важко через спеку і забруднене повітря. Праця робітників, що витримують зміну в таким умовах, викликає у простої людини здивування і глибоку повагу!

Другий день національної конференції доменщиків в Маріуполі був не менш цікавим і корисним. Після оглядової екскурсії на комбінат "Азовсталь" учасники конференції обговорювали ситуацію в металургійної галузі країни. На жаль, проблем в ній досить багато - це і відплив кваліфікованих кадрів, і низька якість сировини, і інші обставини, що призводять до стагнації галузі.

Чимало уваги було приділено і питанням екології підприємств і утилізації промислових відходів. Кількість відходів на таких великих металургійних підприємствах, як "Азовсталь", складно собі навіть уявити!

Приємно усвідомлювати, що керівники промислових компаній все більш відповідально підходять до питань утилізації відходів та захисту навколишнього середовища. Багато хто з учасників конференції вже є клієнтами компанії "УкрЕкоПром" або чули про нас і наші принципи роботи.

Ми дякуємо нашим клієнтам, існуючих і потенційних, за довіру і інтерес до нашої діяльності. Разом ми зможемо зробити нашу країну кращою і чистішою!

Екологія починається з тебе. 

 

20.06.2019