P. A. I. Shipmanagement Inc.

Шановний Віталій Іванович! ПП «Пі. Ей. Ай. Шипменеджмент Інк» висловлює Вам вдячність за співробітництво у наданні послуг з організації знищення твердих відходів з суден на підставі договору № 14 -ОСО від 5 жовтня 2016 р., за своєчасність і якість наданих нам послуг, за належне виконанні прийнятих компанією ТОВ «НВК «УКРЕКОПРОМ» на себе зобов'язань, а також за якісну оперативність і точність при здійсненні документообігу, індивідуальному підходу до кожного клієнта і коректність співробітників компанії в процесі співпраці. Таким чином, на наш погляд, перераховані вище факти дозволяють ТОВ «НВК «УКРЕКОПРОМ» зберігати високу ділову репутацію в умовах добросовісної конкуренції. З повагою, Директор ПП «Пі. Ей. Ай. Шипменеджмент Інк» Жукова М.Ю.

2017-04-27 10:44:45

Wilhelmsen Ships Service Ukraine

Шановний Віталій Іванович! ТОВ «Вільхельмсен Шипс Сервіс Юкрейн» висловлює Вам вдячність за співробітництво, а також за якісне і своєчасне надання всіх необхідних послуг в сфері екології за договором № 19- ОСО від «14» березня 2017 р. Професіоналізм вашої команди дозволяє клієнтам (замовникам) бути впевненими в належному виконанні прийнятих компанією ТОВ «НВК «УКРЕКОПРОМ» на себе зобов’язань. Також хочеться відзначити оперативність і точність при здійсненні документообігу, індивідуальний підхід до кожного клієнта. Таким чином, на наш погляд, перераховані вище факти дозволяють ТОВ «НВК «УКРЕКОПРОМ» зберігати високу ділову репутацію в умовах добросовісної конкуренції. З повагою, Директор ТОВ «Вільхельмсен Шипс Сервіс Юкрейн» Д.В. Галицький

2017-04-27 10:32:34

КОНЦЕРН «ВЕСЕЛКА»

КОНЦЕРН «ВЕСЕЛКА» повідомляє , що співробітники ТОВ «НВК»УКРЕКОПРОМ» показали себе високими професіоналами , які стежать за якістю виконуваної роботи і враховують побажання Замовника. КОНЦЕРН «ВЕСЕЛКА» щиро вдячна ТОВ «НВК»УКРЄКОПРОМ». Рекомендує цю компанію як надійного і відповідального партнера як у сфері поводження з відходами так у сфері надання екологічного супроводу підприємства, зокрема підготовки та реєстрації декларації. З повагою, Директор з виробництва КОНЦЕРН «ВЕСЕЛКА» М.Ж. Хачатрян

2017-04-14 09:32:10

Національний університет «Одеська морська академія»

ТОВ «НВК «Укрекопром» є нашим партнером в сфері поводження з відходами всіх класів небезпеки. ТОВ «НВК «Укрекопром» якісно і в обумовлений термін надає для нашої установи всі необхідні послуги в сфері екології. За час співпраці ТОВ «НВК «Укрекопром» підтвердило свій високий професійний рівень, компетентність і активність у вирішенні поставлених завдань. Всі роботи виконуються вчасно, в чітко встановлені терміни, з належною якістю та дотриманням всіх норм законодавства. Співробітники компанії кваліфіковано справляються зі своїми обов'язками і поставленими завданнями. Національний університет «Одеська морська академія» щиро вдячний ТОВ «НВК «Укрекопром» і готовий рекомендувати цю компанію як надійного і відповідального партнера. З повагою, Ректор Національного університету «Одеська морська академія» Міюсов М.В.

2017-03-29 11:55:15

ПП "ТИЛІГУЛ ПЛЮС"

Приватне підприємство «ТИЛІГУЛ ПЛЮС» висловлює щиру подяку ТОВ«НВК «Укрекопром» за надання послуг нашому підприємству у сфері поводження з безпечними та небезпечними відходами. Хочемо наголосити про всебічне та якісне комплексне опрацювання всіх питань, які виникали у нашого підприємства у частині екологічної документації, а саме розробка декларації. Висока кваліфікація та компетентність працівників ТОВ «НВК «Укрекопром» дозволяють вирішувати поставлені завдання своєчасно та високоякісно. На підставі зазначеного, вважаємо за необхідне рекомендувати всім зацікавленим суб'єктам господарювання ТОВ «НВК «Укрекопром» , як надійного партнера у сфері надання послуг з прибирання території. Директор ПП "ТИЛІГУЛ ПЛЮС" Філянович Р.В.

2017-03-27 16:59:27